دو مقصد احتمالی گریزمان مشخص شدند /چراغ سبز پوگبا برای بازگشت به یوونتوس

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , گریزمان

 

روزنامه فرانسوی لوپاریزین تاکید کرد که آنتوان گریزمان از بین پاری ‌سن‌ ژرمن و بارسلونا تیم بعدی خود را انتخاب خواهد کرد.
به گزارش ایسنا ‌و ‌به نقل از لوپاریزین، جدایی آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسوی اتلتیکو مادرید قطعی است.

این بازیکن مشتریان زیادی دارد اما لوپاریزین تاکید کرد که او از بین پاری سن ژرمن و بارسلونا دست به انتخاب خواهد زد.

این روزنامه فرانسوی نوشت که باشگاه اتلتیکو مادرید برای فروش گریزمان رقم فسخ قرارداد او را از ۲۰۰ میلیون یورو به ۱۲۰ میلیون یورو کاهش خواهد داد تا به راحتی به فروش برسد.

 

پیش‌بینی می‌شد که این مهاجم فرانسوی اتلتیکو مادرید تابستان راهی بارسلونا شود اما ظاهراً نه هواداران و نه بازیکنان بارسلونا علاقه‌ای به حضور این بازیکن ندارند و همین باعث شد تا این انتقال به تعویق بیفتد البته خبرهای زیادی درباره بازگشت نیمار به بارسلونا به گوش می‌رسد و اگر این اتفاق افتد شاهد حضور گریزمان در پاری سنژرمن خواهیم بود.

چراغ سبز پوگبا برای بازگشت به یوونتوس

ستاره فرانسوی منچستر یونایتد برای بازگشت به یوونتوس چراغ سبز نشان داد.

به گزارش فارس، سایت کالچو میرکاتو ایتالیا خبر داد پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستر یونایتد برای بازگشت به یوونتوس بعد از ۳ سال جدایی از این تیم موافقت کرده است.

فابیو باریتسی، مدیر ورزشی باشگاه تورینی اعلام کرد که با شروط پوگبا برای بازگشت به بیانکونری موافق کرده است. ستاره فرانسوی در سال ۲۰۱۶ با مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو به منچستر منتقل شد.

مدیر باشگاه ایتالیایی در شب شکست فرانسه از ترکیه در ورزشگاه حضور داشت و بعد از بازی با پوگبا دیداری داشت و از او درباره بازگشتش جویا شد. ستاره تیم ملی فرانسه برای بازگشت به یووه چراغ سبز نشان داد.

البته باشگاه یوونتوس تنها مشتری پوگبا نیست چون رئال مادرید نیز به دنبال جذب این ستاره است.

 

منبع : بیوته